تجهیزات مدرن آشپزخانه:

مهمترین تجهیزات مدرن آشپزخانه عبارتند از کالاهایی که در صنعت آشپزخانه کاربرد دارند.و این کالاهای صنعتی تنوع محصولی خیلی زیادی دارند. 

از جمله لوازم صنعتی آشپزخانه میتوان به چندین لوازم و دستگاه اشاره کرد .از جمله این دستگاهها دستگاههای تصفیه روغن میباشند. از این دستگاهها برای تصفیه کردن روغنهای آغشته به سوختگیهای غذاها و برای زلال کردن روغن ها استفاده میگردد. این دستگاههای تصفیه روغن آلمانی بوده و کیفیت بسیار بالایی دارند. دستگاههای دیگر در تجهیزات آشپزخانه های صنعتی میتوان به یخچالهای صنعتی – فر گاز – و آبمیوه گیرها – پیتزا سازها و… اشاره کرد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه

تهیه و خرید تجهیزات آشپزخانه  یکی از دغدغه های جدی افرادی است که قصد راه اندازی فست فود , رستوران , کترینگ وآشپزخانه حرفه ایی را دارند دلیل این امر کمبود لوازم آشپزخانه صنعتی مناسب وکارآ است که شاید یکی از دلایل عدم آشنایی جامعه با تولیدکنندگان لوازم  آشپزخانه مدرن است. باتوجه به دامنه وسیع لوازم  آشپزخانه مدرن نمی توان شرکتی را پیدا نمود که اقدام به تولید تمامی تجهیزات آشپزخانه مدرن مورد نیاز جهت راه اندازی رستوران نماید وبه همین دلیل ما در شرکت کلین کالا برآن شدیم با تشکیل هلدینگ در زمینه تامین و تولید لوازم آشپزخانه مدرن, هموطنان عزیز را در این زمینه یاری نماییم . ما امروزه در کنار شما هستیم تا با دادن تکنولوژی روز دنیا به شما شما را در بدست آوردن نیازهایتان مبرا سازیم .مهمترین لوازم در اشپزخانه های مدرنیته : دستگاه تصفیه روغن – فر – فر پیتزا – یخچالهای بدون درب – ماشین ظرفشویی و…. هستند.و ما از شما درخواست میکنیم از مجموعه ما دیدن نمایید.

 

نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36