نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۱۸۴

اطلاعات مهم و امروزی در رابطه با تجهیزات نظافت صنعتی :

در دنیای امروزی و با توجه به پیشرفت تکنولوژی در صنایع مختلف و کارخانه ها برای نظافت صنعتی نیاز به تجهیزات پیشرفته صنعتی دارند. و آیا به نظر شما با توجه به پیشرفت علم و تکنوبوزی باز هم میتوان برای نظافت صنایع بزرگ و محوطه های بزرگ از سیستم سنتی و دستی قدیم استفاده کرد؟

اسکرابر دستی مدل E45
        اسکرابر دستی مدل E45

ما در جواب به شما خواهیم گفت امروزه با توجه له هر مکان و نقطه ای برای نظافت نیاز به ابزاری خاص و مختص همان سطح و یا محوطه استفاده کرد. مثلا برای شستشوی یک محوطه در ترمینال یا فرودگاه اگر بخواهیم محیطی زیر 2000 متر مربع را نظافت و شستشو بدهیم از ابزار نظافتی مثل اسکرابر یا همان کف شوی صنعتی دستی برقی یا شارژی باید استفاده کرد و دیگر نمیتوان از طی یک متری استفاده کرد چون مغایرت با سیستم نظافت امروزی میکند. و برای شستن دیواره های شهری و کارخانجات دیگر از سیستم کارواش و یا واتر جت استفاده نمیکنند و برای نظافت دیواره های شهری و تونلها و پلها از نماشوی مکانیزه استفاده میکنند.

نماشوی مکانیزه
            نماشوی مکانیزه

و در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و لوله و نورد برای تمیز کردن مولدهای تولیدی و همچنین دستگاههای تولیدی از واتر جت و یا جت ماشین با فشار بار بالا استفاده میگردد. چون این تکنولوژی روز است که به کمک این پروژه های بزرگ آمده است.و وجود این تجهیزات نظافت پیشرفته کاملا ضروری میباشد.

جت ماشین
                جت ماشین
مقایسه ( 0 مورد )
Call Now Buttonمشاوره رایگان!