فیلتر براساس قیمت :

نمایش ۱ - ۱۰ کالا از ۱۰

کارواش دروازه ای تمام اتوماتیک:

این نوع کارواش در اصل بخاطر حرکت دروازه یا همان چارچوب کارواش بروی ریل را کارواش دروازه ایی مینامند.
چرا کارواش دروازه ای در ایران کاربرد بیشتری نسبت به کارواشهای تونلی دارد ؟
کسانی که به این فکر افتاده اند که یک کارواش اتوماتیک احداث کنند . و از این راه درامدی کسب کنند . مشاورین و مهندسین شرکت ما این پیشنهاد را به مشتری میکند که با توجه به مزایایی که کارواش دروازه ای نسبت به کارواش تونلی را دارد . کارواش دروازه ای را پیشنهاد میکنند . حال این مزیتها کدامند …؟

انواع کارواش دروازه ای 

 ۱- کارواش دروازه ایی ساده یا ۳ فرچه ( فقط دارای سیستم شستشو با شمپو را داراست) ۲- کارواش دروازه ایی فول اتومات ( دارای سیستم شستشو – شامپو – خشک کن و واکس میباشد.) کارواش دروازه ای بدون فرچه زرد رنگ

مزیتهای کارواش دروازه ای:

در کارواش دروازه ای مصرف انرژی خیلی پایین تر از کارواش تونلی میباشد با توجه به داشتن تعداد موتورها و برسها و گیریبکسهای کمتر و همچنین استهلاک کارواش دروازه ای خیلی کمتر از کارواشهای تونلی میباشد

طرح احداث کارواش دروازه ایی تمام اتوماتیک :

برای احداث کارواش دروازه ای مساحت مورد نیاز خیلی کمتر از کارواشهای تونلی میباشد و ضمن اینکه در کارواش دروازه ای در یک محیط بسته و یکطرفه میشود کار کرد ولی برای احداث کارواش تونلی حتما بایستی مکان دارای خروجی و ورودی باشد .

مطلب دیگر این است که کارواش دروازه ای از لحاظ فیزیکی و الکترونیکی نسبت به تونلی از پیچیدیگی کمتری برخوردار است . و برای تعمیر و برنامه دستگاه دروازه ایی میتوان در کشور و در مکان مشتری کار انجام داد ولی برای تعمیرات و برنام نویسی کارواش تونلی حتما بایستی از خود شرکت تولید کننده کارشناس اعزام گردد .

هیدروواش (کارواش دروازه ای بدون فرچه)

با توجه به این نکات شرکت ما با توجه به قیمت پایین دروازه ایی نسبت به تونلی در وحله اول به مشتریان خود کارواش دروازه ای را پیشنهاد میکند . و قابل ذکر است که کارواش تونلی قابلیتهایی خوبی دارد نسبت به دروازه ایی ولی نسبت به هزینه مقرون به صرفه نیست .

کارواش دروازه ای ماشین ثابت بوده و دروازه شستشو حرکت میکند در این نوع کارواش بدلیل داشتن دروازه شستشو کارواش دروازه ایی نامیده شده و مدت زمان شستشو ۲ دقیقه و با واکس و پولیش و خشک کردن ۵ دقیقه زمان میبرد.

کارواش دروازه ای خوبست یا تونلی ؟

کارواش دروازه ای بدلیل اشغالکردن فضای کمتر و سرمایگذاری کمتر اصولا در ایران مقرون به صرفه تر میباشد و همچنین نسبت به کارواش تونلی استهلاک پایین تری دارد.

کارواش wdr240 – کارواش wdr300 – کارواش wdr220

مقایسه ( 0 مورد )
Call Now Buttonمشاوره رایگان!