چرا کارواش بخار؟

قیمت دستگاه کارواش نانو بخار و هزینه راه اندازی کارواش نانو بخار هر چه باشد به دلیل سود بالایی که پس از راه اندازی احداث و شروع کار به دستتان می رسد و بازگشت سرمایه بسیار خوبی دارد و بازگشت اقتصادی سریع آن بسیار عالیست.

دستگاه کارواش بخار که در ایران ساخته می‎شوند اصولا استانداردهایی بین المللی را ندارند و مدت زیادی طول می‎کشد تا بخار تولید کنند و دمای بسیار بالای بخار سبب سوختگی اعضاء خواهد شد،
چون استاندارد تست شده تحمل گرمایش لانس ها را نداشته و در ایران برای نازل های بخار از نازل های جت واش استفاده می‎کنند که این کاملا کارشناسی نشده است و باعث آسیب دیدگی شخص اپراتور خواهد شد.

مزایای کارواش بخار نانو نسبت به دیگ بخار:

کارواش بخار کاملا مقرون به صرفه است و مورد بعدی اشکال این دیگ بخارهای ایرانی و غیر استاندارد، مصرف بیش از حد انرژی و یا سوخت می‎باشد و مشکل دیگر آن به اتمام رسیدن بخار تولید شده در مخزن است و ما به شدت توصیه میکنیم اگر سلامتی خود و نیروی شما قابل اهمیت است از این دستگاه های دیگ بخار تولید شده در کارگاهها استفاده نکنید.

در کارواش بخار با توجه به اینکه استانداردای بین المللی ندارند و حتی استانداردهای ایران را نیز ندارند. پیشنهاد ما به شما برای تهیه دستگاه های کارواش نانو بخار از دستگاه های ساخت اروپا استفاده نمایید و تا با خیال راحت درآمد مفید را کسب نمایید.

چون که دستگاه های ایرانی در اصل یک آبگرمکن یا دیگ بخار بیش نیستند که براثر گرمای زیاد و بخار زیاد احتما ترکیدگی دارند چونکه تست استاندارد نشده و ورقهای کاربردی در این دستگاهها غیر استاندارد می‎باشد و براساس علم روز ساخته نشده و با توجه به تحقیقاتی که از طرف این شرکت در ایران شده براساس گزارشات دستگاه های شرکت های خارجی به مراتب از دستگاه های کارواش بخار داخلی برتر بوده و دارای استانداردهای بین المللی است.

دستگاه کارواش نانو بخار برای راه اندازی سیستم خدماتی مفید و کارامد به ماشین ها می‎باشد. و می‎تواند در مناطق صنعتی شهر که بیشتر تعمیرگاه ها و خدماتی های ماشین آلات سبک و سنگین قرار دارد باشد. هم برای شستشوی ماشین‎ها و هم برای شستن قطعات مکانیکی در تعمیرگاهها می‎باشد.

آیا از کارواش بخار تنها برای شستشو ماشین استفاده می‎شود؟

قطعا جواب نه می‎باشد، از کارواش بخار می‎توان برای شستشوی ماشین ها و قطعات ماشین ها در صنایع تولیدی و کارخانجات و صنایع تولید مواد غذایی نیز استفاده کرد.

کارواش نانو بخار دو نازله

شما می توانید با خرید کارواش نانو بخار سیار و راه اندازی و احداث آن از راه های مختلف از طریق شستشوی بخارشوی به درامد برسید بر فرض مثال انواع کارخانجات کارگاه ها و … بدشت برای پاک کردن دستگاه های خود نیاز دارند تا دستگاه هایشان شستشو شود شما می توانید با حضور در محل اقدام به شستشو با دستگاه بخار نمایید.

همان طور که گفتیم تنها دستگاه نانو بخار به کارواش محدود نمی شود و از ان برای مصارف مختلف مثل قطعه شویی و … نیز می توانید استفاده کنید . قطعا کیفیت این کار به مراتب خیلی بالاتر می باشد چرا که با کارواش نانو بخار هیچ ریخت و پاشی در میان نیست.

کارواش بخار خارجی یا ایرانی؟

در کارواش های بخار نانو ایرانی بودن یا خارجی بودن جنس لازمه با کیفیت بودن یا بی کیفیت بودن نیست. این تکنولوژی برای کشورهای اروپا می‎باشد. در ایران اکثر شرکت های تولید کننده کارواش بخار علم و فن آوری و تکنولوژی تولید این دستگاه ها را نداشته و یا اگر محدود و جزئی دارند.

رعایت کامل نمی‎کنند و این رعایت نکردن اصول و قوانین استاندارد در تولید باعث بوجود امدن خطراتی (در نهایت ترکیدن) خواهد شد و توصیه می‎گردد که خریداران عزیز در صورت خرید دستگاه های ایرانی حتما از استاندارد بودن کالا و داشتن حداقل استاندارد تولید آگاهی کافی داشته باشند.

انواع کارواش نانو بخار 

  1. کارواش بخار نانوی سیار
  2. کارواش بخار نانوی ثابت یا کارواش ثابت

نمایش 1–20 از 26 نتیجه

نمایش 9 24 36

بخارشوی سیار Odonto-steam RW

۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بخارشوی صنعتی vapor ایتالیا مدل 3000

۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بخارشوی صنعتی – GOLD STEAM-GT45

۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بخارشوی صنعتی OMAX مدل BHR200

۶۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان

بخارشوی صنعتی مدل – Tecnovap Carmen

۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بخار سوپر فایر تیوپ 1000 لیتری -gold steam

۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بخار شوی صنعتی – c90 compact

۳۷,۸۵۰,۰۰۰ تومان

دیگ بخار 2500 لیتری goldsteam

قیمت: تماس بگیرید

دیگ بخار 4000 لیتری(2000 کیلوگرم بخار)-goldsteam

قیمت: تماس بگیرید

دیگ بخار(کارواش بخار)1700 لیتری-gold steam

قیمت: تماس بگیرید

شیلنگ بخار صنعتی – 10 متری- (vapor)

۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان

شیلنگ کارواش بخار صنعتی-10متری -(SteelVapor )

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش بخار صنعتی- GOLD STEAM – GT 15

۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش بخارسیار GOLD STEAM -GT50

۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش سیار(موبایل واش)

۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش نانو بخار – GOLD STEAM GT25

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش نانو بخار ایدروماتیک مدل Astra Steamer 12V

۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش نانو بخار ایدروماتیک مدل Hybrid

۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش نانو بخار دیزلی اپتیما مدل DMF

۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش نانو بخار مدل 150 پرتابل سوپر فایر تیوپ

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان