کارواش تونلی چیست؟

کارواش تونلی یا تونل واش عبارت است از یک تونل در ابعاد متفاوت که در این نوع کارواش دستگاه ثابت بوده و ماشین هم ثابت می‎باشد و کاموایر خودرو را به سمت انتهای تونل هدایت می‎کند. و در سیستم کارواش تونلی تمام مکانیزم شستشو، روبو واش، خشک کن و واکس به صورت اتوماتیک انجام می‎شود.

چرا کارواش های تونلی؟

کارواش تونلی به دلیل داشتن تعداد فرچه های بیشتر و طول بیشتر تونل و قرار گرفتن خودروها به صورت ردیفی پشت سر هم کارایی بالاتری دارد و تعداد شستشو در کارواش تونلی بیشتر است.

انواع کارواش تونلی:

  • کارواش تونلی 5 فرچه فول
  • کارواش تونلی 7 فرچه فول اتوماتیک
  • کارواش تونلی 7 فرچه فول دبل
  • کارواش تونلی 9 فرچه

هزینه راه اندازی کارواش تونلی:

کارواش های تونلی 5 فرچه در ایران کاربرد زیادی دارد به دلیل هزینه کمتر نسبت به بقیه مدل ها و برای احداث یک کارواش تونلی حداقل نیاز به سرمایه 300 میلیون تومانی دارد که به صورت اقساطی هم می‎شود پرداخت کرد.

کارواش های تونلی ساخت ترکیه یا اروپا:

کارواش های تونلی در ایران بهتر جوابگو هست با توجه به هم مرز بودن ایران و ترکیه از لحاظ خدمات رسانی بسیار عالیست.

در صورتیکه اگر قطعه ایی در ایران موجود نباشد و اگر بخواهید از کشور اروپایی وارد کنید حداقل ۳ ماه زمان لازم است و شرکت نواوران صنعت صادق با توجه به سوابق کاری و رزومه کاری عالی به این مهم رسیده و آماده هر نوع خدمات رسانی به هر برندی می‎باشد.

آیا برس کارواش اتوماتیک بر روی خودرو خط می‎اندازد؟

این جمله فرضیه غلطی می‎باشد چون که در تمام دنیا نکاتی باید در جهت شستشو در کارواش های مکانیزه رعایت شود در تمام دنیا قبل از ورود خودرو به داخل کارواش ابتدا بایستی با کارواش دستی قسمت های پایین خودرو را شسته چون بروی خودرو گرد و غبار همراه با سنگریزه ها که با چشم دیده نمی‎شود وجود دارد که با قرار گرفتن بین برس و سطح خودرو و با دور بالای برس ها باعث ایجاد خطوط ریز بر روی اتومبیل می‎گردد.

نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36