صافی
فیلتر براساس قیمت :

نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۱۴۴

انواع جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی تک فاز:

  • جاروبرقی صنعتی تک فاز خاک
  • جاروبرقی صنعتی تک فاز آب و خاک 

از این جاروبرقی برای جمع آوری زباله های خشک اصولا استفاده می‎گردد. کاربرد آن در صنایع تولیدی، صنایع ترکیبی، صنایع غذایی، اماکن عمومی و خصوصی می‎باشد.
جاروبرقی تک فاز آب و خاک چیست؟ این جاروبرقی اصولا برای مکش و جمع کردن زباله های تر و خشک استفاده می‎گردد. یعنی در واقع زباله های خشک مثل کاغذ و سنگ و فضولات و… را مکش می‎کند.

جاروبرقی صنعتی سه فاز:

این جاروبرقی صنعتی به خاطر بالا بودن قدرت موتور از برق 3 فاز استفاده می‎کند. در جاروبرقی های صنعتی دائم کار اصولا از توربین استفاده می‎گردد چون بخاطر کارایی بالا و کار مداوم توربین به خودی خود خنک شده و مرتب در حال کار می‎باشد.
جاروبرقی های صنعتی 3 فاز یا دایم کار دو نوع هستند:

  • جاروبرقی صنعتی 3 فاز خشک
  • جاروبرقی صنعتی دائم کار 3 فاز مکش روغن و مایعات

از این جاروبرقی خشک جهت جمع آوری ضایعات خشک در صنایع تولیدی، صنایع گچ و سیمان، فولاد، معادن و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در حجم بالا استفاده می‎شود.

جاروبرقی صنعتی 3 فاز دائم کار مایعات و روغن چیست؟

از این جاروبرقی دائم کار جهت جمع آوری ضایعات مایع و روغن دستگاه های تولیدی و صنایع نفت و گاز پتروشیمی در حجم بالا استفاده می‎شود.

مکنده های صنعتی دائم کار: (جاروبرقی صنعتی دائم کار)
جاروبرقی های صنعتی یا مکنده های صنعتی دایم کار جزو قدرتمندترین جاروبرقی های صنعتی موجود در صنایع و بازار می‎باشد که دارای تنوع مدلی و حجمی بسیار زیادی می‎باشند.

با توجه به ضایعات موجود در صنایع و محیط کارخانجات و همچنین حجم ضایعات طراحی می‎شوند که دارای حجم متفاوتی از 100 لیتر به بالا تا دپوی چند هزار لیتر می‎باشد که در صنایع تولید، فولاد، نفت و گاز پتروشیمی توسط مخازن دپو بالا استفاده می‎گردد.
استفاره از توربین های بسیار قوی در این مکنده های صنعتی دائم کار موجب شده تا قدرت وکیوم ذرات و ضایعات خشک براحتی جذب مخازن دپو شوند.

مکنده های صنعتی دائم کار چند کاره:

اصولا این مکنده ها صنعتی دائم کار ثابت بوده و از این دستگاه ها چند لوله خرطومی به بیرون انتقال یافته جهت جذب ضایعات و در عین واحد چند شاخ کار کردن می‎باشد.

مقایسه ( 0 مورد )
Call Now Buttonمشاوره رایگان!