تعریف جاروبرقی دائم کار 

جاروبرقی دائم کار یا همان مکنده صنعتی دائم کار از مکانیزم قوی و قدرتمندی ساخته شده است و تفاوتش با جاروبرقی صنعتی آب و خاک تک فاز  و جاروبرقی های هتلی و خانگی دو نوع ساختار  فیزیکی و نوع موتور به کار  گرفته در آن می‎باشد.

در جاروبرقی های صنعتی دائم کار  اصولا  به جای موتور وکیوم از سیستم توربین یا موتور توربینی  استفاده می‎شود. جاروبرقی صنعتی دائم کار یا همان  مکنده صنعتی دائم کار از برق 3 فاز و 380 ولت تغذیه می‎شوند، چون موتور توربینی این جاروبرقی های صنعتی نیاز به زیادی برای وکیوم دارند و با قدرت بسیار زیادی زباله ها را به داخل مخزن دستگاه مکش می‎کند.

جاروبرقی صنعتی دائم کار یا همان مکنده های صنعتی دائم کار توسط توربین مکش را انجام می دهد و قدرت این توربین از 3 کیلو وات به بالا می‎باشد  و مکنده های صنعتی  دائم کار در طرح های مختلفی و براساس درخواست مشتری و نوع زباله  که دارای چگالی متفاوت می‎باشد ساخته می شود.

از لحاظ وزن و از لحاظ حجمی متفاوت می‎باشند و از حجم مخزن حدود 100 لیتر به بالا می باشد که این حجم ما تا 400 لیتر و 200 لیتر برای صنایع کوچک استفاده می‎گردد و برای صنایع بزرگ و فولاد سازی و معادن و… از وکیوم های بزرگتر و مکنده های صنعتی دائم کار بزرگ تر استفاده می گردد که دارای حجم بالای 500 لیتر می‎باشد.

در اصطلاح امروزی به آن دستگاه مکنده صنعتی دائم کار و وکیوم لودر  می گویند که این مکنده ها دارای قدرت مکش بسیار زیادی می باشند ومی توانند حجمی حدود 5000 لیتر به بالا را در عرض چند ساعت و کیوم کنند.

دستگاه جارو برقی صنعتی دایم کار از سیستم فیلتراسیون خیلی قوی برخورد دار است و دارای سیستم فیلتراسیون خیلی قوی برخوردار است و دارای سیستم فیلتراسیون هپا می باشد دارای شیکر  نصب شده بر روی دستگاه که کار شیکر ضربه زدن به فیلتر هپا می باشد برای ریزش گرد و غبار به داخل مخزن زباله ها. 

ضریب استفاده از مکنده های صنعتی با جاروبرقی صنعتی دایم کار چیست؟

جاروبرقی صنعتی دایم کار یا همان مکنده صنعتی دائم کار به طور کامل و صحیح مواد ضایعاتی را با چگالی های مختلف جذب کرده و مانع از بازگشت گرد و غبار به محیط می گردد و از جمع شدن گرد و غبار و آلودگی جلوگیری می نماید و سبب حفظ ایمنی در محیط کارگاه ها و کارخانجات می گردد.

از خطرات احتمالی که پیوسته گرد و غبار ایجاد می‎شود جلوگیری می کند. جارو برقی های صنعتی دائم کار امروز در طرح های مختلف و در اندازه های مختلف ساخته می‎شوند.

جاروبرقی های صنعتی دایم کار (مکنده  صنعتی  دایم کار) مخصوص جمع آوری  ضایعات مایع  حتی سموم و مواد شیمیایی با حجم کم و زیاد که همه این جاروها  در سلامتی محیط کار و جلوگیری از آسیب رسیدن به محیط زیست کمک می‎کند.

نمایش دادن همه 16 نتیجه

نمایش 9 24 36

جارو مکنده صنعتی سه فاز مدل VCH 13

۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

جارو مکنده صنعتی سه فاز مدل VCH 5.5

۷۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان

جارو مکنده صنعتی مدل VCH 2.2

۶۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

جارو مکنده صنعتی مدل VCH 4

۷۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی دائم کار عیسی 1/5 کیلو وات

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی دائم کار عیسی 3 کیلو وات

۳۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی دائم کار عیسی 4 کیلو وات

۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی دائم کار عیسی 5 کیلو وات

۵۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی صنعتی دائم کار Taurus 500 Serisi

۸۸,۶۵۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی صنعتی دائم کار Taurus 600

۹۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی صنعتی دائم کار Taurus 700

۹۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی صنعتی دائم کار Taurus 800

قیمت: تماس بگیرید

جاروبرقی صنعتی دائم کار Taurus Oil

قیمت: تماس بگیرید

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل IV 100/55

قیمت: تماس بگیرید

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل IVC 60/12-1 EC H Z22

قیمت: تماس بگیرید

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل IVC 60/30 AP M Z22

قیمت: تماس بگیرید