در جامع امروزی و در دنیایی که با رشد روز افزون تکنولوژی مواجه است تمام اماکن عمومی و خصوصی برای نظافت کردن محیط مورد نیاز به تکنولوژی دارند. جهت سهولت در تمیزی و سرعت بخشیدن در زمان برای نظافت از آن استفاده کنند.

از آنجایی که ایجاد آلودگی در محیط های مختلف اجتناب ناپذیر است و در هر یک از آن محیط ها بسته به نوع کارکرد محیط دچار آلودگی های متفاوتی می شوند. جاروبرقی های مختلفی از جمله جاروبرقی هتلی را می توان در محیط های کوچک مورد استفاده قرار داد.

انواع جاروبرقی هتلی

جاروبرقی هتلی کلین کالا در دو نوع می باشد:

1) جاروبرقی هتلی بدنه استیل 

این جاروبرقی هتلی دارای یک موتور وکیوم با قدرت 1000 وات می باشد و دارای بدنه استیل جهت ضد ضربه بودن و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه می باشد.

و دارای دو نوع فیلتر بوده فیلتر کاغذی که شبیه جاروبرقی های خانگی عمل می کند و فیلتر حالت سیلندری که مانع رسیدن گرد و غبار حاصل از نظافت را جذب خود می کند. که یکی از مزایای مهم این فیلترها به آسانی نظافت را جذب خود می کند. که یکی از مزایا مهم این فیلترها این است که به آسانی نظافت می‎گردند و طریقه نظافت این فیلترها با باد می باشد.

2) جاروبرقی هتلی پلاستیکی 

این جاروبرقی هتلی از بدنه پلاستیکی تشکیل شده است که نسبت به جاروبرقی های استیل وزن کمی داشته و دارای چرخ می‎باشد و به راحتی حمل و نقل میگردد و دارای یک موتور وکیوم 1000 وات دارای دو نوع فیلتر یکی فیلتر کاغذی و دیگری فیلتر سیلندر می باشد. فیلتر کاغذی خاک را در خود ذخیره کرده و فیلتر سیلندر مانع از جذب گرد و غبار توسط موتور وکیوم می گردد.

کاربرد جاروبرقی هتل کلین کالا 

اصولا از این جاروبرقی های هتلی کلین کالا برای جارو کردن منازل، جارو کردن ویلا ها، و جارو کردن محیط هایی که آرامش در آن برقرار بوده استفاده می‎شود. این جاروبرقی های هتلی به علت داشتن پولیشر اسنفجی و نوع صداگیری بر روی موتور وکیوم مانع از رسیدن صدا به محیط می‎شود، که به آن جاروبرقی هتلی و یا جاروبرقی هتلی بدون صدا می گویند و بیشتر استفاده از آن در هتل ها می باشد.

نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36