معرفی و کاربرد جاروبرقی استخری

اصولا در زمان‎های قدیم برای شستشوی داخل استخر و دیواره استخرها تکنولوژی وجود نداشت تا این محیط های استخر شسته شود.

ولی با پیشرفته علم اکنون جاروبرقی طراحی شده به نام جاروب استخر و یا همان ربات استخر شور که این جاروب استخر توانایی بسیار بالایی در شستشوی استخر و کف استخر و دیواره های و آب معلق در استخر را دارد.

ضمن اینکه مدت زمان نظافت استخر خیلی خیلی کم شده و صرف اینکه دستگاه رباتیک استخر دارای حجم بسیار کم و وزن بسیار کم و توانایی بسار بالایی در تصفیه آب استخر و جذب آلودگی داشته و براحتی هر چه تمام تر آب بسیار آلوده و حاوی جلبک رابه آب زلال و با کیفیت تبدیل می‎کند.

جاروی رباتیک استخر zodiac فرانسه یکی از نمونه جاروبرقی های استخری می‎باشد که در فروشگاه اینترنتی کلین کالا عرضه می‎گردد.

تنوع جاروهای استخری در چیست؟

در این جاروبرقی استخری یا ربات استخر شور تنوع ایجاد شده بر اساس مکانیزم استفاده از برق در محیط های دارای الکتریسته 220 ولت یا همان برق خانگی و نوع دیگر آن مکانیزم استفاده از برق DC و 24 ولت یا همان سیستم شارژ باطری این دستگاه می‎باشد.

برای محیط ها و ویلاهای که دارای برق 220 ولت یا 110 ولت نمی باشند و اجبارا نیاز به نوع جاروبرقی استخری شارژری می‎باشند. هر دو مدل برقی و شارژی دارای سیستم الکترو کنترل از راه دور می باشند و نیازی به این ندارند که اپراتور ها حتما بایستی وارد استخر شده و با آب در تماس باشند.

سیستم ریموتی و کنترل از راه دور می‎باشد و به راحتی اپراتور از فاصله کمتر از 30 تا 50 متر می‎تواند ربات در داخل انجام بدهد و در حالت برقی و شارژی هر دو دارای ریموت کنترل بوده و تفاوت آنها در سیستم ذخیره انرژی می‎باشند.

هزینه نگهداری و تعمیر دستگاه جاروبرقی های استخری بسیار راحت آسان و کم هزینه می‎باشد و همچنین فیلترهای این نوع جاروبرقی ها به گونه ای است که به راحتی قابل شستشو و قابل تمیز کردن می‎باشند.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36