صافی
فیلتر براساس قیمت :

نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۵۹

معرفی جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک برای مکش همزمان جامدات، مایعات و پودرها طراحی و ساخته شده اند. این نوع دستگاه ها در انواع مدل های خانگی، تجاری، نیمه صنعتی و صنعتی تولید و عرضه میشوند.

کاربرد جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی های آب و خاک در طرح ها و رنگ ها و سایز های مختلف ساخته شده اند، و جنس بدنه آنها اصولا از پلاستیک و از جنس استیل ساخته شده اند و در مخزن های 20 لیتری، 40 لیتری، 60 لیتری، 75 لیتری و 90 لیتری می‎باشد.

جارو برقی آب و خاک دارای مکانیزم مکش گرد و غبار و جذب و مکش آب و گل و لای می‎باشد.

دستگاه جاروبرقی آب و خاک یکی از پرکاربرد ترین جاروهایی است که در عملیات نظافت صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی مورد کاربرد قرار می‎گیرد و جاروبرقی های صنعتی دارای قدرت مکش و سرعت مکش بالایی دارند و همیشه تحت عنوان مکنده های صنعتی مورد کارایی قرار می‎گیرند.

جاروبرقی صنعتی آب و خاک ار لحاظ ساختاری با جاروبرقی های خانگی یکسان می‎باشند امروزه با توجه به اهمیت بالای حفظ بهداشت و محیط زیست و محیط کاری و محیط کارخانجات و ادارات انجام عملیات نظافت بصورت مکانیزه و بصورت عملی صورت می‎گیرد.

شرکت های تولیدی جاروبرقی برای ساختار و قدرت مکش جاروبرقی ها از موتورهای وکیوم متفاوت و با ساخت کشور های متفاوت استفاده می‎کنند. موتور های وکیوم ساخت کشور های چین که از لحاظ کیفیتی به برندهای اروپا نخواهند رسید.

موتور های وکیوم ساخت کشور های آلمان و ایتالیا که دارای قدرت وکیوم بسیار بالا و مواد اولیه با ساختار بسیار مدرن می‎باشند.

موتورهای وکیوم مخصوص جاروبرقی ها اصولا در دو نوع می‎باشند:

1) موتور وکیوم برای جاروبرقی های آب و خاک صنعتی که قابلیت مکش آب و خاک و گل را دارا می‎باشند.

2) موتور وکیوم برای جاروبرقی های صنعتی آب و خاک که قابلیت مکش خاک را فقط دارند.

مقایسه ( 0 مورد )
Call Now Buttonمشاوره رایگان!