درباره کلین کالا

کلین‌کالا فعال در حوزه تولید، واردات و صادرات تجهیزات و ماشین آلات نظافت صنعتی

اهداف اصلی کلین‌کالا  

اصالت برند کالا، قیمت مناسب، تحویل سریع، خدمات پس از فروش

فروشگاه اینترنتی کلین کالا در راستای اطلاع رسانی و معرفی محصولات خود در جهت رضایت بیشتر مشتریان عزیز، در سال 1396 با مدیریت آقای محمد میرزادخت تاسیس و راه اندازی شد.

فروشگاه کلین کالا برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به اصل و کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد.

ارائه محصولات با کیفیت به همراه قیمت مناسب در کلین کالا باعث شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر اقدام به خرید کنند.

کلین کالا با حمایت از شعار “حمایت از کالای ایرانی” محصولات تولید داخل را از تولید کنندگان دریافت و با بهترین کیفیت و بسته بندی در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار میدهد.

کلین کالا بر آن است تا با افزایش و رونق کسب و کار مشتریان خود و تبدیل آنها به مشتری همیشگی با تامین سه اصل قیمت، کیفیت مطلوب و حفظ ارزش های اجتماعی چشم انداز خود را تحقق بخشد.

فروشگاه کلین کالا به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های اینترنتی کشور در زمینه فروش محصولات نظافت صنعتی، با بهره گیری از یک تیم جوان، متخصص و متعهد آماده

پاسخگویی به سوالات و مشاوره قبل از خرید و ارائه خدمات و اطلاع رسانی همواره در جهت جلب اعتماد مشتریان گام بر می دارد. کلین کالا امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید انواع محصولات نظافت صنعتی برای هموطنان فراهم کند.

آرزوی قلبی ما رضايت كامل شما مشتری محترم می‎باشد و اميد است با همكاری شما عزيزان به اين مهم دست يابيم و هميشه آماده شنيدن پيشنهادات و انتقادات شما هستيم.