آیا کالاهایی که در سایت کلین کالا بفروش می رسد اصل هستند؟

کلین کالا فقط با تامین کننده های معتبر بازار و به صورت رسمی همکاری مینماید.

تمامی کالاها از مجاری قانونی وارد کشور میشوند.

هیچگونه کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت کلین کالا عرضه نمیشود.

مشتری می تواند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در کالای ارسال شده از دریافت کالا خودداری نماید.

مشتری این حق را دارد که پس از دریافت کالا و در صورتیکه هرگونه ایراد ظاهری و فنی در کالا مربوطه مشاهده نمود نسبت به بازپس فرستادن کالا اقدام نماید.

کلین کالا اصالت کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت کلین کالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت،

در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و کلین کالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در کلین کالا عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت کلین کالا به فروش نمی‌رسد. از این رو است که کلین کالا اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.